USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Muğla'dan deprem alanına gönderilen 150 polis törenle uğurlandı

Muğla Emniyet Müdürlüğü, "asrın felaketi" kendisine nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgeye, çalışmalara arkalamak gibi 150 polis memurunu henüz gönderdi.

Muğla'dan deprem alanına gönderilen 150 polis törenle uğurlandı
23-02-2023 20:05
Muğla

İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, itimat bahçesinde planlı uğurlama töreninde icra ettiği konuşmada, bugüne denli Muğla'dan 500 polisin deprem sahasına gönderildiğini söyledi.

Dilberoğlu, dünyanın ihtimal de tek karşılaşmadığı aşırı şişman ortak felaketle için karşıya olduklarını tabir ederek, şunları kaydetti:

"Muğla'ya mevrut depremzede kardeşlerimizle ilgilendiniz. Şimdi de durumunda aşırı ağır ortak uğraş vereceksiniz. Hepiniz elhak bunun bilincindesiniz. Orada Muğla'ya yakışır, öbür arkadaşlarınıza da kip dokuma edecek icraat yapacağınızdan en küçük şüphemiz yok. Allah hepinizin yalpak ve yardımcınız olsun."

Gelecek hafta alana 150 polis memurunun şimdi gideceğini tamlayan Dilberoğlu, alanda çalışmalara dayanaklık etmek verecek bulunan polis memurlarına teşekkürname ederek yollarının açıkça olmasını diledi.

Polisler, Emniyet Müdürlüğü önünden çalışma arkadaşlarınca uğurlandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler