USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Minibüs kapısından sarkan vatandaşlar canlarını hiçe sayarak yolculuk etti

Batman'da tempo biçiminde bulunan minibüs tıka basa yolcu alınca vatandaşlar hariç taşıp vasıtaya tutunarak gitti. İnsan canının hiçe sayıldığı bu yolculuk kameralara yansıdı.

Minibüs kapısından sarkan vatandaşlar canlarını hiçe sayarak yolculuk etti
02-02-2023 13:09

Batman'da, tıka basa yolcu meşbu minibüste mevcut beş altı vatandaş kapıdan sarkarak yolculuk yaptı. Yolcular, hayatlarını hiçe sayarak ve ayaklarını az elan yere sürterek yolculuk yaparken, güdücü ise minibüsünün tıka basa meşbu bulunmasına aldırmadan ilerledi. O anlamış olur el telefonu kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

“Kapıdan sarkarak yolculuk yaptılar”

Üst fazladan balık istifi yolculuk yaparak herkesi hayrete düşüren insanlar, hem trafiği bununla birlikte hayatlarını tehlikeye attı. Görenleri hayrete düşüren olay, Batman şehir meydana geldi. Toplu nakil işleyen birlikte minibüste şahısların birtakımı yukarı fazladan dayak birtakımı de kapıdan hariç sarkarak yolculuk yaptı.
Son zamanlarda dolgun nakil araçlarında balık istifi taşımaların arttığını tamlayan Alican Atak, bu durumun hem vatandaşlar bununla birlikte şoförler düşüncesince korku bildirme ettiğini söyledi. Atak, “Özellikle bu mevzuda şoförlerin elan duygun olmaya çağırma ediyorum. Yetkililerin bu özellik ilişkin gidip elan kırılan davranmalarını bekliyoruz. Bu çeşit nakil yapanlara da muktezi yönetimsel cezaların verilmesini istiyoruz. Özellikle Batman'da akıbet birlikte senedir dolgun nakil araçlarını kullanan insanoğlu sayısı arttı. Toplu nakil araçları adeta balık istifi kabilinden insanoğlu yukarı fazladan binercesine yolculuk ediyorlar. Bu mevzuda yetkililerin elan duygun olmalarını istiyoruz” dedi.

Abdulaziz Karataş - Osman Arslan

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler